0
 • Alışveriş sepetiniz boş!

 • Desenli Zebra Perdeler


  Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

  Perde modelleri arasında uzun zamandır kendine önemli bir yer yapmış olan zebra perde modelleri, birçok çeşit ve tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Desenli zebra perdeler arasında yer alan birçok çeşit, yaratıcı ortamlar yaratması ile karşımıza çıkmaktadır. Zebra perdeler üzerine yapılan baskılar belli bir sanatın da ürünüdür. Pop Art zebra perde özellikleri kendini gösteren en önemli çeşitlerden bir tanesidir. Desenli olan zebra perde modellerinin oldukça farklı çeşitleri bulunmaktadır. Evinizin tasarım özelliklerine ve renk ağırlıklarına uygun olarak bu modelleri kendiniz tercih edebilirsiniz. Zebra perde özelliklerine baktığımızda kolay temizlenmesi ve güneşlik sistemi olarak oldukça aktif kullanım sağlaması, modellerin özelliklerini kendi üzerinde göstermesini sağlamıştır. Desenli zebra perde modelleri, kolay temizlenme özelliği ile bayanların en fazla tercih ettiği modellerdir.

  Desenli zebra perdeler, ikiz kullanım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda iki perdenin de karşılıklı olarak tam ve sağlam bir şekilde yerleştirilmiş olması gerekmektedir. Böylelikle ortaya çıkarılan modelin görünümü daha iyi bir sunuş sağlamış olacaktır. Aynı zamanda zengin bir koleksiyona sahip olan desenli modeller, şehir figürlerinin yanı sıra parlak ve ağır renklerinde bulunduğu modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Sizin yapmanız gereken ilk durum ise bu perdeleri kullanırken özellikle evinizin hangi mekanına tercih edeceğinizi belirlemeniz gerekecektir. Örneğin evinizin mutfak bölümü için tercih ediyorsanız, bu durumda çiçek desenleri size yardımcı olacak özel desenler sunabilmektedir.

  Desenli zebra perdeler, özel mekanlar sunması ve büyük camlarda oldukça şık durması ile salonlarda özellikle tercih edilmektedir. Aşağı ve yukarı hareket eden mekanizması ile sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Stor perde işlevini görmek isteyenler için bunları karşılıklı olarak zıt bir şekilde birbirine denk gelecek şekilde kullanmaları yeterli olacaktır.

  Tüm zebra perde modellerimizi görmek için tıklayın.